لذت بردن از امن و امکانات! - Xeeder

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ صرفه جویی در انرژی هتل

AC 180V ~ 250V کارت کلید هتل کلید سوئیچ قدرت صرفه جویی در مصرف انرژی 15sec

چت IM آنلاین در حال حاضر

AC 180V ~ 250V کارت کلید هتل کلید سوئیچ قدرت صرفه جویی در مصرف انرژی 15sec

توضیحات محصول جزئیات
مدل: TS-PROG اندازه: 86 * 86 * 35
زندگی ماشینی: 10 سال رنگ: سفید
ماده: ABS کاربرد: این را می توان در خانه استفاده کرد

راه حل های Trinity یک شرکت است که برای ارائه راه حل های امنیتی به مشتریان خود با پشتیبانی فوری پس از فروش خدمات اختصاص داده شده است. هدف ما ارائه محصولات با کیفیت بعد از تحقیق کامل، آزمایش، آزمایشات میدانی و بازخورد است. هر محصول، مفهوم یا خدماتی که با استانداردهای سختگیرانه ما مطابقت ندارد، توسط ما رد می شود. این تضمین می کند که مشتریان ما بهترین محصولات و خدمات را دریافت می کنند. هنگامی که شما به دنبال یک شرکت هستید که می تواند محصولات با کیفیت را با پشتیبانی سریع از خدمات پس از فروش ارائه دهد، Trinity Solutions راه حل مناسب است. شرکت ما با موفقیت با بسیاری از پروژه ها به پایان رسید. ما برای حفظ تعهد و تکمیل پروژه ها به صورت منظم ساخته ایم.
  • AC 180V ~ 250V
  • حداکثر جریان 30A
  • رنگ سفید
  • شعله عقب انداز ABS
  • کار با قرار دادن صحیح کارت اتاق مهمان (Mifare 1K / SLE4442 IC)
  • تاخیر 15 ثانیه
  • اندازه: 86x86x48mm (29mm در دیوار)
  • یکپارچه در سیستم قفل هتل Xeeder
با توسعه تمدن های انسانی و شهرهای مدرن، مصرف انرژی افزایش می یابد. جهان به بحران انرژی منجر شده است.
مقدار زیادی انرژی هر روز هدر می رود. برای فرزندان ما فوری و مفید است تا انرژی و بهره وری استفاده از انرژی را بهبود بخشد.
این مسئله به طور مداوم برای جهان مطرح شده است که به صرفه جویی در انرژی خود و جلوگیری از هدر رفتن آنچه که برای ما فراهم شده است، صرفنظر از اینکه جهان از آنچه که از منبع انرژی باقی مانده است، هدر می رود.
واحد کنترل انرژی که به نام ECU شناخته می شود، کوچک و سبک وزن به عنوان یک سوئیچ نور روی دیوار است.
این طراحی شده است که قطع برق تامین برق برای برخی از یا تمام برق در یک اتاق یا منطقه خاص، بنابراین زمانی که این منطقه استفاده نمی شود، به صرفه جویی در قدرت و استفاده از قدرت کمتر کمک می کند.
این واحد را می توان در یک گروه از اتاق ها، و از منطقه زندگی در خانه یا یک خانه یا محل کار معمولی نصب کرد.
هنگامی که کارت شما به ECU وارد می شود، آن را به طور خودکار قدرت در اتاق را خاموش می کند یا اینکه هر منبع برق متصل به آن است. و وقتی کارت نگهدارنده کارت در حین خروج از اتاق، فورا قطع برق می شود.

در حال حاضر هتل ها و ادارات که از این واحد استفاده می کنند، به عنوان هزینه ای موثر هستند و از فضای زیادی برخوردار نیستند. همانطور که کارت خود را در واحد حفظ می کنید، هنگامی که اتاق را ترک می کنید، کارت یافتن آسان است.
واحد کنترل انرژی Xeeder در Xeeder Hotel Lock System (Networked) که یک راه حل کلی از قفل هتل است، متصل است. برای صاحب هتل ECU امکان کنترل استفاده از برق را در اتاق فراهم می کند. این صاحبان کارت را محدود می کند، همچنین در صرفه جویی در انرژی کمک می کند. مدل پیشرفته (S2308 / S2508) دقیق تر از محصول معمولی است. آنها توانایی شناسایی یک کارت کلید در اتاق های مختلف و زمان معتبر استفاده از Xeeder Hotel Lock System را دارند.

اطلاعات تماس
Xeeder Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Michael

تلفن: 86-755-83663830

فکس: 86-755-83663832

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)